Badania krwi Poznań – nie daj się zaskoczyć

Życie lubi nam płatać różne figle, a my w zabieganiu codzienności nawet nie mamy czasu zadbać o siebie samego, ani o swoich bliskich. Może badalibyśmy się częściej, gdyby było to trochę prostsze. Całe szczęście laboratorium Poznań w Neomedica ułatwia tę czynność. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Badania krwi Poznań – bez oczekiwania

 

Badania krwi Poznań najczęściej kwalifikują się do procesów niezwykle złożonych. Przeciętny Kowalski zobowiązany jest wziąć urlop, aby stawić się u lekarza o danej godzinie, a następnie przyjechać pół miasta do punktu pobrań krwi. Kolejnym krokiem jest oczekiwanie na wyniki badań, które trwa dobre kilka dni. Na ostatni etap składa się osobisty odbiór wyników i ich dostarczenie lekarzowi.

 

Badanie krwi Poznań – intymnie

 

Badanie krwi Poznań w Neomedica jest inne w 100%! Każdy pacjent posiada swój internetowy profil, na który wyniki trafiają jeszcze w ten sam dzień, kiedy przeprowadzono badanie. Do każdego podporządkowana jest również wirtualna teczka, dzięki której pacjent nie musi drukować wyników, bowiem doktor może je swobodnie odczytać, korzystając z niej.

 

 

Badania laboratoryjne – zawsze na czas

 

Badania laboratoryjne w Neomedica przeprowadzane są w od poniedziałku do piątku, a więc to niemalże cały tydzień. Pacjent dopasowuje godzinę badania pod siebie, a nie przestawia świat do góry nogami specjalnie pod badania. To niezwykle komfortowe dla zabieganych w codziennej rzeczywistości.

 

Punkt pobrań krwi Poznań – dla samego siebie

 

Punkt pobrań krwi Poznań to miejsce stworzone z myślą o zachęceniu populacji do dbania o stan własnego zdrowia. Nikt inny nie zrobi tego za ciebie! Wejdź na stronę Neomedica i dowiedz się więcej.

  Styl toskański – jak stworzyć słoneczne wnętrza?