Płytki podłogowe i ścienne Ragno

ragnoPłytki podłogowe i ścienne mogą urzeczywistnić wspaniałe nowoczesne aranżacje wnętrz. Idealnie będą pasować zarówno do łazienek i kuchni na ściany, jak również podłogi. W tym doskonale spiszą się jako element zdobniczy i funkcjonalny podłóg w przedpokojach, salonach, czy korytarzach. Płytki Ragno są docenionym hitem imitującym podłogi drewniane. Wyglądają jak prawdziwe drewno na pierwszy rzut oka, są eleganckie, estetyczne, jak również można bez problemu utrzymać je w czystości.

Rango płytki ceramiczne mają wiele zalet, których nie mają klasyczne płytki wykorzystywane do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i publicznych. Są niezwykle trwałe, i mocne, dzięki czemu mogą posłużyć w całej swojej okazałości przez wiele lat.

Ragno concept to przede wszystkim delikatne, nowoczesne, i wyszukane wzornictwo. To szyk i elegancja na ścianach i podłogach, jeśli wykorzystamy do wykończenia właśnie nich. Łączenie jasnych odcieni kolorów z ciemnymi daje efekt znakomitej aranżacji, wykorzystywanej najczęściej w apartamentach, w luksusowych łazienkach, czy też w lokalach usługowych. Delikatność wzornictwa, jak również jasne barwy przemawiają za tym, żeby urządzić wnętrze łazienki, kuchni, a nawet salony czy przedpokoju według panujących współcześnie zachwycających projektantów wnętrz trendzie. Nawet prostota założonych projektów składających się z płytek ma swój osobliwy charakter, i jest doskonałym rozwiązaniem na szare, smutne i bez wyrazu wnętrza. Oferta płytek Ragno  jest bogata, więc każdy może znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie projektowe.

  Najlepsze wanny do każdego rodzaju łazienki